Adventure golf

Adventure golf je nová a príjemná zábava pre celú rodinu, ako aj obľúbený rekreačný a profesionálny šport.

Je to v podstate klasický golf zmenšený do veľkosti minigolfových dráh. Veľkosť dráh je však jediné, čo má Adventure golf spoločné s minigolfom, pretože spôsob hry je úplne odlišný.

Na dráhach Adventure golfu sú rôzne nerovnosti, vyvýšeniny, kamene a piesočné bunkre.

Adventure golf sa hrá na umelej golfovej tráve a hráči počas hry môžu alebo skôr musia chodiť po dráhach. Hrá sa s golfovými palicami určenými na putovanie alebo minigolfovými kladivkami a golfovou loptičkou.

Kde si môžete zahrať Adventure golf

 • Jánošíkov adventure golf, Dolný Kubín

  Jánošíkov adventure golf

  Kontakt:

  janosikovdvor.sk
  [email protected]
  + 421 907 826 250

  Keď ste sa už u nás dobre najedli a osviežili chutným nápojom, je čas oddýchnuť si a zabaviť sa. Na to tu máme 18-jamkové ihrisko adventure golfu. Dospelí aj deti, zdatní hráči aj začiatočníci si užijete veľa zábavy  pri tejto príjemnej a nenáročnej športovej aktivite.

  Adventure golf pochádza zo Severnej Ameriky. Je to v podstate golf zmenšený do veľkosti minigolfových dráh, nie sú tu však klasické prekážky z minigolfu. Adventure golf sa hrá na umelej tráve, po ktorej hráči počas hry voľne chodia. Hrá sa s golfovou loptičkou golfovými palicami alebo minigolfovými kladivkami.

  Prajeme Vám príjemné chvíle s hrou adventure golfu v Zázrivej.


  Adresa:

  Petrová 8, 02705 Zázrivá, Slovensko

  Adventure golf Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš

  Adventure golf sa hrá na umelej golfovej tráve a hráči počas hry môžu alebo skôr musia chodiť po dráhach. Hrá sa s golfovými palicami určenými na putovanie alebo minigolfovými kladivkami a golfovou loptičkou.


  Adresa:

  Nábrežie Dr. Aurela Stodolu 1796/54, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovensko

  Adventure golf Mlyn, Nové Zámky

  Je to v podstate klasický golf zmenšený do veľkosti minigolfových dráh. Veľkosť dráh je však jediné, čo má Adventure golf spoločné s minigolfom. Spôsob hry je totiž úplne odlišný. Klasické prekážky z minigolfu tu nenájdete, zabudnite na klasický sivý eternit. Adventure golf sa hrá na umelej golfovej tráve a hráči počas hry po nej voľne chodia. Hrá sa golfovými palicami určenými k patovaniu, alebo minigolfovými kladivkami a s golfovou loptičkou. Takže čo je vlastne Adventure golf? Je to skvelý rodinný šport, relax pri ktorom zažijete veľa zábavy, a prebudí vo vás skrytú súťaživosť.


  Adresa:

  Medzimlynie 9482/9, 940 02 Nové Zámky, Slovensko

  Adventure golf v Oščadnici, Žilina

  Naše golfové ihrisko sa nachádza priamo v areáli športovo - rekreačného strediska Rodinka Resort v Oščadnici. Je prístupné širokej verejnosti - kedykoľvek môžete prísť, hneď si zakúpiť lístky a hrať. V prípade, že máte záujem rezervovať si golfové ihrisko pre uzavretú spoločnosť v určité hodiny (oslavy, firemné akcie, stretnutia) - treba sa vopred dohodnúť na telefónnom čísle 0907 802 803.

  Ihrisko je obkolesené kysuckými horami a lesmi, z jednej strany aj miestnou riečkou Oščadničankou. Nie je to len Váš pocit, že golf hráte priamo uprostred krásnej kysuckej prírody - to je realita.

  Ihrisko má 18 jamiek, tie sú poprepájané chodníkmi s prítomnosťou drevených lavičiek, slúžiacimi na oddych.

  Po hre môžete využiť náš malý bufet s občerstvením - chladené i nechladené nápoje, káva, kapučíno, koláčiky, nanuky, sladké, slané,...

  Je taktiež možné využiť (buď hneď, alebo podľa dohody) aj ostatné služby areálu Rodinka Resort - lezeckú stenu, wellness, multifunkčné ihrisko s umelým trávnikom, či požičať si bicykle...


  Adresa:

  Laliky - Rieky 1826, 023 01 Oščadnica, Slovensko

  Aplend Tatry holiday resort, Poprad

  Adventure Golf sa k nám dostal zo Severnej Ameriky, kde je obľúbeným rekreačným aj profesionálnym športom. Je to v podstate normálny golf len na menšom priestore. Adventure Golf sa hrá na umelej golfovej tráve s golfovými palicami určenými na putovanie alebo minigolfovými kladivkami a golfovou loptičkou.

  Prečo si Adventure Golf tak rýchlo získava popularitu na celom svete? Máte reálny pocit zo skutočného golfu. Rozvíja sústredenie, trpezlivosť, motoriku, odhad ale tiež podporuje súťaživosť. Zažijete pri ňom napätie, ale aj kopec srandy. Je to perfektná zábava pre celú rodinu alebo kolektív. Ľudia vo svete ho milujú. Zamilujte si ho tiež.


  Adresa:

  Tatranská 4, 059 91 Stará Lesná, Slovensko

  Art Hotel Kaštieľ – Tomášov, Senec

  Art Hotel Kaštieľ – Tomášov

  Kontakt:

  www.hotelkastiel.sk
  [email protected]
  +421 2 209 093 00

  Kaštieľ a jeho okolie ponúka množstvo aktivít pre všetky vekové kategórie.

  V parku obklopujúcom kaštieľ si môžete zahrať Footgolf alebo Adventure golf. Počas letných mesiacov je v parku otvorený vyhrievaný bazén. Pre tých, ktorí si radi namáhajú mozgové bunky, je v blízkosti bazéna k dispozícii veľká záhradná šachovnica aj s figúrkami. Vedľa šachu si môžete zahrať aj ruské kolky.

  Od roku 2012 patrí k stálym obyvateľom anglického parku pri Tomášovskom kaštieli aj stádo danielov. Z jedného samčeka a dvoch samičiek sa veľkosť stáda do roku 2016 zvýšila už na 9 danielov.

  FootGolfové ihrisko

  V parku pri kaštieli sa nachádza 9 jamkové FootGolfové ihrisko, ktoré patrí k jedným z prvých ihrísk pre tento šport na Slovensku.

  FootGolf je nový šport, ktorý vznikol spojením dvoch najpopulárnejších športov na svete: futbalu a golfu. Je určený pre všetkých - bez ohľadu na pohlavie, vek a to, či ste už niekedy kopli do lopty. Cieľom hry je umiestniť loptu do jamky, na čo najmenší počet kopnutí.

  Ihrisko Adventure golfu

  V parku pri kaštieli sa nachádza 18 jamkové ihrisko Adventure golfu.

  Adventure golf je zábavná hra pre všetky vekové kategórie. Ide o kombináciu veľkosti minigolfu a prírodných prekážok známych z golfu, ako napríklad terénne nerovnosti alebo piesočné bunkre. Rovnako ako pri bežnom golfe je cieľom hry dostať loptičku do jamky na čo najmenší počet úderov.

  Súčasťou ihriska je aj unikátny elektronický systém, vďaka ktorému si nemusíte skóre zapisovať na papier.


  Adresa:

  Art Hotel Kaštiel, Majorháza 373/1, 900 44 Tomášov, Slovensko

  Minigolf Ždiar, Kežmarok

  Minigolf Ždiar

  Kontakt:

  www.minigolfzdiar.sk
  [email protected]
  00421 905 15 18 15

  Adventure minigolf je obľúbeným rekreačným i profesionálnym športom – ale predovšetkým rodinnou zábavou, ktorá má svoje korene v Severnej Ameriky. Adventure golf je určitým hybridom medzi golfom a mini-golfom a jednáa sa v podstate o klasický golf zmenšený do veľkosti minigolfových dráh. Zároveň je aj náučnou formou zoznámenia sa so zvieratkami žijúcimi v tomto regióne, napr. jeleň, medveď, líška, kamzík, svišť... Môžu ho hrať jednotlivci alebo skupiny hráčov. Cieľom hry je podobne ako pri golfe dopraviť loptičku v čo najmenšom počte úderov do jamky. Víťazom sa stáva hráč s najmenším súčtom úderov na všetkých jamkách.


  Adresa:

  Ždiar 530, 059 55 Ždiar, Slovensko