Laser game

Laser-tag je tímová športovo spoločenská hra využívajúca moderné technológie, vrátane laseru a prvky sci-fi. Pri hre sa využívajú laserové zbrane, pri ktorej sa hráči snažia získať čo najviac bodov, prípadne plnia iné úlohy (dobytie základne, odcudzenie vlajky). Hra sa hrá tak v uzavretých priestoroch tzv. arénach, ako aj vonku na voľnom priestranstve. Existuje veľa spoločností zaoberajúcich sa výrobou tohto systému.
Počiatky histórie hry sa vzťahujú do roku 1979, keď bola uvedená na trh hračka Star Trek Electronic Phaser od spoločnosti South end Electronics Miltona Bradleyho. Hra v iných krajinách môže mať odlišný názov (laser game, laser tag).

Kde sa dá hrať Laser-tag?

 • 1. Slovenský Laser-Tagový športový klub, Bratislava

  1. Slovenský Laser-Tagový športový klub

  Kontakt:

  www.lasertag.sk

  Organizujeme verejné aj privátne akcie, na ktorých sa môžete zoznámiť s týmto atraktívnym športom, zažiť naozaj adrenalínové vzrušenie v zápale boja, výborne sa zabaviť ...Akcií sa samozrejme môžu zúčastniť aj úplní začiatočníci.


  Adresa:

  Pražská 3228/27, 811 04 Bratislava, Slovensko


  Hodnotenie:
  [yasr_visitor_multiset setid=0 postid=3748 show_average='true']

  Laser Arena, Bratislava

  Laser Game alebo Laser Tag je spoločenská adrenalínová hra, ktorá je svojou hrateľnosťou podobná paintballu alebo airsoftu. Určená je pre všetkých, ktorí majú radi zábavu a akciu. Hra je absolútne bezbolestná, preto ju môžu hrať ženy, deti, aj ľudia v staršom veku.


  Adresa:

  Prešovská 350/45, 821 02 Bratislava, Slovensko


  Hodnotenie:
  [yasr_visitor_multiset setid=0 postid=3747 show_average='true']

  Lasers Liptov, Liptovský Mikuláš

  V laser aréne LiptovLasers nájdete dve najznámejšie laserové hry Laser Tag a Laser Maze.

  Hra Laser Tag

  Hra Laser Maze

  Vyskúšajte našu Escape room.

  Zavrieme vás do učiteľského kabinetu, odkiaľ sa dostanete len vtedy, ak  vyriešite niekoľko hádaniek a úloh z viacerých predmetov, ako sú fyzika, chémia, literatúra, hudobná výchova, geografia a mnohých ďalších predmetov.

  Vašou úlohou je dostať sa z kabinetu do 1 hodiny, pričom musíte odkódovať 11 zámok pomocou rôznych ukrytých nápovied a dostať sa ku kľúču. V prípade problémov sa môžete spojiť s personálom, ktorý Vám počas celej hodiny k dispozícii. Pokiaľ by sa Vám aj napriek pomoci nepodarilo z miestnosti uniknúť, samozrejme Vás ochotne vypustíme von.


  Adresa:

  Revolučná 650, 031 05 Liptovský Mikuláš, Slovensko

  Space World, Bratislava

  Zábavno-oddychové centrum SPACE WORLD s rozlohou 750 m² prináša množstvo neobyčajných zábavno-pohybových aktivít, pri ktorých sa spoločne zabavia priatelia, rodiny či zamestnanci firiem – jednoducho každý od 8 do 99 rokov. Profesionálny tím sa usiluje o to, aby každý jeden návštevník odchádzal maximálne spokojný.


  Adresa:

  Račianska 1552/22A, 831 04 Bratislava, Slovensko


  Hodnotenie:
  [yasr_visitor_multiset setid=0 postid=3749 show_average='true']