Motorový paragliding tandem

Bezprostredná spätosť s okolitou prírodou a vzduchom, ktorého súčasťou sa stanete ako náhle odštartujete, vyvoláva v človeku silný a pre mnohých doposiaľ nepoznaný pocit voľnosti. Toto všetko môžete zažiť bez toho, aby ste o lietaní čokoľvek vedeli. Stačí sa len pohodlne usadiť v sedačke a vychutnávať si let. Využitím motoru je možné vystúpiť do úctyhodných výšok, častokrát až k oblakom, a objaviť tak nový svet, svet do ktorého sa budete chcieť znova vrátiť. Pre mnohých sa stáva tandemový let nezabudnuteľným zážitkom na celý život.

Kde si môžem zalietať na motorovom paraglidingu

 • Horoškola.sk, Liptovský Mikuláš

  Horoškola.sk

  Kontakt:

  horoskola.sk
  horoskola@horoskola.sk
  +421 (0)905 576 634

  Poď sa s nami škrbať po skale ako chrobák, pavúk, ...
  Zoznamovací kurz lezenia na skalkách - LeSkZo
  Počet dní: 1Počet kurzistov na inštruktora: max. 8

  Cena: 50€/ osoba

  Základný kurz lezenia na skalkách - LeSkZa

  Počet dní: 5Počet kurzistov na inštruktora: max. 5

  Cena: 120 €

  Naučiť sa lietať ako vták, ...

  Zoznamovací kurz voľného paraglidingu Z - PkZo

  … na ten pocit, že sa sami odlepíte od zeme a budete sa cítiť ako vták, už nikdy nezabudnete. Budete sa vznášať vo vzduchu za šuchotu šnúr a padáku. Okolo vás len nebo a voľný priestor. TIP na darček!

  Prvú časť kurzu absolvujete pod vedením skúsených inštruktorov v krásnom prostredí Nízkych Tatier. Pozostáva v prvom rade z výučby ako dostať padák nad hlavu, samotný nácvik štartov.

  Druhá časť kurzu sú cvičné lety, ktoré absolvujete na menšom svahu. Inštruktor si vyhradzuje právo nepustiť kurzistu na samotný let, ak nemá zvládnutú prvú časť kurzu.

  Tandem paragliding motorový - MPKT

  Ak si chcete vyskúšať, aké je lietanie na motorovom dvojmiestnom padáku, je táto naša ponuka určená práve pre Vás. Ponúkame Vám vyhliadkové lety nad Liptovom (po dohode aj iné miesto). Na rozdiel od bezmotorového lietania nie je motorové lietanie zavislé od termických podmienok a fungovania lanoviek.Stačí len zavolať nášmu kvalifikovanému tandem-pilotovi a dohodnúť sa s ním na vhodnom termíne. Počas celého letu na Vás nebudú kladené žiadne nároky a Vy si tak môžete vychutnať prekrásne pocity z letu a prípadne si urobiť pár fotiek z vtáčej perspektívy.


  Adresa:

  Ul. 1. mája 1205/132, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovensko


  Hodnotenie:
  Ochota personálu
  0
  Čistota prevádzky
  0
  Dostupnosť a parkovanie
  0
  Average
    Ukladám hodnotenie, čakajte prosím yasr-loader