324

Zdieľaj prevádzku:


Kontakt:

Pri starom letisku 9212/3, 831 07 Bratislava, Slovensko
INFO@HANGAIR.SK
+421 948 91 81 51


Hodnotenie:

Ochota personálu
0
Čistota prevádzky
0
Dostupnosť a parkovanie
0
Average
  Ukladám hodnotenie, čakajte prosím yasr-loader

Hangair – extreme sports academy

Hangair je prvý a jediný svojho druhu na Slovensku. Športová hala poteší všetkých, ktorí chcú posúvať svoje limity v najbezpečnejších podmienkach – od úplných začiatočníkov až po profesionálov.

Na svoje si prídu milovníci trampolíny, snowboardu, BMX, skateboardu či freeski.

K dispozícii máš skoky s tromi výškovými platformami. Na 6-metrovej platforme z upravenej brezovej preglejky si najlepšie zatrénuješ na BMX, kolieskových korčuliach a skateboarde. Ostatné dva skoky sme pokryli umelým povrchom Snowflex® a sú vhodné pre lyže aj snowboard. Nižší má 7-metrovú platformu a vyšší 9-metrovú. Dopadať budeš do penového bazéna s rozmermi 12 x 9 metra.

Multifunkčný priestor je vystlaný gymnastickým kobercom a vhodný na všetko od rozcvičky cez jogu, aerobik až po modernú gymnastiku. Nechýbajú ani rebriny či zrkadlová stena pre zdokonalenie techniky. Pri tréningu môžeš používať Airtrack, kladiny, preskokový stôl, slzy či valce.

Na 1. nadzemnom podlaží objavíš priestor vhodný pre začínajúcich aj pokročilých skateboardistov. Skejtovať môžeš aj na parkovisku, ktoré je celé z liateho betónu. V hale sme zase zakomponovali niekoľko prekážok do interiérového dizajnu. Podarí sa ti ich nájsť?

Hangair je jediný na Slovensku aj v okolitých krajinách, ktorý sa pýši freestylovou trampolínou Eurotram s rozmermi 5,6 x 5,6 metra. Nad telocvičňou je gymnastická časť vybavená Airtrackom, kruhmi, preskokmi či kladinami.

Zaplatil si si časový blok na trampolínach? Ak nie je rezervovaný, môžeš využiť aj multifunkčný priestor s rozmermi 13 x 13 m.

Základom nášho baru je milá obsluha, ktorá ti pomôže poraziť hlad čerstvými sendvičmi a freshom. Smäd uhasíš skvelým čapovaným pivom, osviežujúcimi drinkami a nealkom. S našou superrýchlou Wi-Fi ti pôjde práca oveľa rýchlejšie. Z baru vidíš aj na športovú plochu a svoju ratolesť máš pod dohľadom.

Mapa:

Pri starom letisku 9212/3, 831 07 Bratislava, Slovensko